اطلاعیه شماره یک

 

موضوع: فراخوان ثبت نام اینترنتی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

تاریخ انتشار: یکشنبه  27 آذر ماه 1401

 

اتاق تعاون ایران افتخار دارد در ادامه روند قبلی، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان را همچون دوره های گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار نماید.

 

تاریخ برگزاری این نمایشگاه در تقویم نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به نشانی iranfair.com، 12 تا 15 مردادماه 1402 ذکر شده است، هر گونه تغییر تاریخ برگزاری ناشی از شرایط فورس ماژور، به اطلاع خواهد رسید.

 

بدین وسیله از کلیه علاقمندان برای شرکت در این نمایشگاه دعوت می شود از روز پنجشنبه مورخ 1 دی ماه 1401 از ساعت 10 صبح با مراجعه به لینک زیر نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

 

https://ic2023.iranconfair.ir/Registration

 

همچنین توجه فرمایید که اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام برای استفاده در کلیه مراحل اعم از درج در کتاب نمایشگاه، پیشانی نویسی غرفه و مواردی از این دست استفاده خواهد شد، لذا در ثبت اطلاعات دقت فرمایید.

 

ثبت نام اینترنتی هیچ گونه حقی را برای متقاضی ایجاد نمی کند و فقط اعلام آمادگی از سوی متقاضی تلقی خواهد شد، کلیه مراحل بعدی یا تغییرات از طریق اطلاعیه ها و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد، لذا عدم توجه به اطلاعیه ها و پیامک ها مسئولیتی را متوجه برگزار کننده نخواهد کرد.

 

نظر به این که موارد مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه به تدریج و با گذشت زمان در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا برخی منوهای سایت ثبت نام هنوز فعال نیست و به تدریج تکمیل خواهد شد.

 

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران